Potřebujete poradit? Zavolejte nám 776 039 309

Koupelny od návrhu po realizaci

Koupelnu vám zrenovujeme již za 10 - 14 dní.

Za tuto dobu provedeme kompletní rekonstrukci rozvodů vody, kanalizace, elektroinstalace, nové zděné jádro, sádrokartonový podhled a obklady. Navrhneme nové půdorysné rozmístění zařizovacích předmětů a vámi vybraných obkladů dle vašich požadavků. Dále provádíme i související drobné práce, jakými jsou například výměny záchodových mís, sprchových stěn a koutů, opravy obkladů a dlažeb a jiné.

Pro vás, které zajímá cena kompletní rekonstrukce koupelny jsem níže připravil jednoduchý formulář/dotazník, na jehož základě vám zašlu orientační cenovou nabídku.

V případě zájmu o přesnou kalkulaci mě prosím kontaktujte (odkaz na kontaktní informace) na sjednání osobní schůzky v místě realizace. Podle náročnosti rekonstrukce vám zde již s přesností na den určím i dobu prací.

Po dobu rekonstrukce koupelen v bytech lze s jistým omezením v prostorech pobývat, nemusíte si tedy zajišťovat náhradní bydlení. Po práci po sobě vždy vše uklízíme a vysáváme. Záchodová mísa je funkční po celou dobu přestavby.

Máte zájem o orientační cenovou nabídku na rekonstrukci vaší koupelny? Vyplňte a odešlete následující formulář/dotazník: